Botswana

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Botswana

Īpašums pārdošanai Botsvānā

Botsvāna ir sauszemes valsts, kas atrodas Dienvidāfrikā. Tā robežojas ar Dienvidāfriku dienvidos, Namībiju rietumos un ziemeļos, ar Zimbabvi ziemeļaustrumos.

Botsvānā ir divas pilsētas, kurām ir nosaukums "pilsēta": galvaspilsēta Gaborone, nozīmīgs kalnrūpniecības un īpaši dimanta ieguves un Francistown centrs.

Ja Jums ir interese par pārdošanu Botsvānā, mēs analizēsim nekustamā īpašuma tirgu valstī.

Botsvānas dzīvojamā nekustamā īpašuma tirgus joprojām lielā mērā atpaliek, bet, šķiet, piedāvā potenciālu, milzīgu izaugsmi. Nav oficiālu datu par Botsvānā pārdodamo īpašumu skaitu un to cenām, un tādēļ nav viegli analizēt tirgu, pat ja vietas nekustamā īpašuma eksperti paziņo, ka Botsvānā pārdoto īpašumu cenas ir pēdējos gados turpināja pieaugt.

 

Labākās un interesantākās īpašības pārdošanai Botsvānā atrodas Gaboronē un Francistownā. Šo apgalvojumu apstiprina nesen veiktais mājokļu finansēšanas centra veiktais pētījums, kurā redzams, ka pat ārpus pilsētas centra esošie mājokļi piedāvā nomas ienesīgumu aptuveni 5,5% apmērā.

 

Pēdējos gados Botsvāna tiek uzskatīta par pievilcīgāko investīciju galamērķi Āfrikā, jo Botsvāna tiek uzskatīta par vienu no brīvākajām Āfrikas ekonomikām un tāpēc, ka valdības noteikumi veicina izaugsmi un atvērtību tirdzniecībai un ārvalstu ieguldījumiem.

Botsvānas valdība aktīvi meklē ārvalstu ieguldījumus un ir priecīga pārdot zemi un īpašumus pārdošanai ārzemniekiem.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 27300

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Botswana, Gaborone, Gaborone, Gaborone

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

85471 m²
lauksaimniecības zemes pārdošanai
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB